top of page

Prefabrik Yapılar

Duvar, pencere gibi tüm parçaları fabrikada üretilen ve inşası için temel kazılması gerekmeyen yapı türüne prefabrik ev denir. Prefabrik evler bir ya da iki katlı olarak istenilen metrekare ve oda yerleşim planına göre hazırlanabilmektedir.

Standart Konteyner

Konteyner, uluslararası standartlara sahip taşımacılık sistemi içinde verimli, güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşıması için üretilmiş, yeniden kullanılabilir çelik kutu şeklinde yapılardır.

Üstü Açık Konteyner

Üstü açık konteynerler özellikle yüksekliği fazla yüklerin taşınmasında kullanılmak amacıyla dizayn edilmişlerdir. Bu konteynerlerin üzeri açık bırakılabilir veya branda ile kapatılabilir.

Platform Konteyner

Platform konteynerler yüksek ağırlıktaki yüklere dayanıklı güçlü bir tabana sahip olup minibüs, yat gibi üstten,ön ve arka taraftan tasması olup da gemiye direkt yüklenemeyen yükler için kullanılır.

Soğutmalı Konteyner

Soğutuculu konteynerler sabit sıcaklık gerektiren bir ürünü taşımak için kullanılır. Soğutuculu konteynerler genellikle meyve, sebze, et ve günlük ürünleri; tereyağı, peynir veya düşük sıcaklık gerektiren tehlikeli-kimyasal kargoların taşınmasında kullanılır.

Header_LARGE-scaled_edited.jpg
container.jpg
Half-height-container-1.jpg
3-1024x768.jpg
40FT-HC-reefer-met-Carrier-unit-scaled-1.jpg
bottom of page