top of page

Hidromekanik Ekipmanlar

Suyun hareketini inceleyen bilime hidromekanik ve bu bilimin teknikteki uygulamasına da hidrolik denir. Turfab olarak ihtiyacınıza uygun hidromekanik sistemleri üretiyoruz.

Kapaklar (Radyal-Sürgülü)

Barajlardaki su seviyesinin kontrolünde ve su alma kapaklarında kullanılır. Radyal kapak uygulamasında, hidrolik silindirin çeşitli yerleştirme şekilleri ve tahrik sistemleri mümkündür. Kapaklarda çekme ve itme yönündeki kuvvetinin her ikisi de uygulanır.

Türbin Ekipmanları

Bir akışkanın enerjisini işe dönüştürmek için kullanılan cihaza 'Türbin' denir. Türbin bir mil ve milin üzerindeki kanatçıklardan meydana gelir.

Spiral Kasa

İstediğiniz hacimlerde endüstriyel uzmanlığa dayanarak, su türbini uygulamalarında yaygın olarak kullanılan, spiral kasa hizmeti sunuyoruz. Sağlanan kasa, uluslararası standartlara uygun, kalite güvenceli hammadde ve ultra modern teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Kapak Kaldırma Sistemleri

Hidrolik kaldırıcı traktörün arka kısmında, diferansiyel üzerine monte edilmiş bir gövde, iki adet kaldırma kolu, ana mil, krank kolu, piston kolu, silindir, piston ve kontrol valfinden meydana gelen bir kaldırma sistemidir.

2_2019-25-12.jpg
Hydromechanical Equipment2.jpg
Hydromechanical Equipment4.jpg
1.jpg
WEB-9656.jpg
bottom of page