top of page

Hakkımızda

Çelik konstrüksiyon alanında tasarım, imalat, montaj ve mühendislik işlerini gerçekleştirmek amacıyla 2014 yılında kurulan TURFAB, Ankara’da yer alan 500 ton/ay üretim kapasiteli fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

TURFAB yalnızca müşterilerin beklentilerini karşılamak değil, uzman çalışanları ile her bir projede en iyi performansı göstermeyi kendisine ilke edinmiştir. Firmamız; teknolojik ve profesyonel gelişim, müşterilere kişiselleştirilmiş avantajlı teklifler sunma, istikrarlı iş sevkiyatını sağlama ve müşteriler ile uzun vadeli bir iş ortaklığı kurulmasına büyük önem vermektedir.

 

TURFAB alanında uzman 100 çalışandan oluşan dinamik ekibiyle çelik yapı alanında üretim yapmasının yanı sıra anahtar teslimi sanayi tesisi kurma ve taahhüt işlerinde de hizmetlerini yürütmektedir.

 

Firmamız basınçlı kaplar, çelik yapılar, çelik köprüler, çelik rüzgar kuleleri, rüzgar türbinlerinin rotor ve statorları, açık deniz yapıları, proses ekipmanları, atık ısı kazanları ve güç - proses - türbin borulama sistemlerinin tasarım, mühendislik sıcak büküm ve hassas işleme hizmetleri dahil olmak üzere üretimi, gemi inşası ve enerji – proses modüllerinin imalat ve fabrika montajı olan TURFAB ve iştirakleri; üretimlerini ASME, AISC, API, AWS, ISO ve EN kalite sertifikalarına göre yapmakta ve ürünlerini tüm dünyaya sevk etmektedir.

 

Bunun yanı sıra fabrikasyon kısmında müşterilerimize üretim hizmeti de vermekteyiz.


Üretim Kabiliyetlerimiz:

  • Lazer / Plazma Kesim

  • Abkant / Silindir Büküm

  • Boru Büküm

  • Talaşlı İmalat

  • Kaynaklı İmalat

  • Mekanik Montaj

  • Projelendirme ve uluslararası parça tedariki

 

Medya kısmında ki katalogumuz ve web sitemizden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turfab Png-01.png
hvycons.png

Belgelerimiz

Iso Logo-01.png

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSAS 45001:2018

ISO 3834-2

TS EN 15085-1

DEĞERLER
Şirket kültürümüzde 4 temel değerimiz;


Takım Çalışması
TURFAB olarak, her gün ekip çalışması, yenilikçilik ve performansı bir araya getirmeyi taahhüt ediyoruz.


Yenilikçi Yaklaşım
Girişimci ruhumuzdan beslenerek ürünlerimizi ve süreçlerimizi uzun vadeli bir endüstriyel yenilik stratejisi ile geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.


Müşteri Odaklılık
Misyonumuz, müşterilerimize kendi alanlarında öne çıkmaları gereken yenilikçi ürünleri ve rekabetçi süreçleri sunmaktır. Pratik ve proaktif olarak, beklentilerini düzenli olarak öngörüyor ve aşıyoruz.


Bütünlük
Tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizi dürüstlük, şeffaflık ve samimiyet temeli üzerine kuruyoruz. Güvenilir ve sıfır esnekliği olan bir partneriz.

alt banner-01.png
bottom of page